گردوی من
خانه / پوست گردو / فروش پوست گردو / بزرگترین صادر کننده آن در ایران

فروش پوست گردو / بزرگترین صادر کننده آن در ایران

فروش پوست گردو در ایران از رونق بالایی برخوردار است. بزرگترین صادر کننده آن در ایران معمولا شهرهایی هستند که در زمینه تولید گردو از جایگاه بالایی برخوردار هستند. و تولید گردوی بالایی دارند. فروش و صادرات پوست گردو در این شرایط می تواند کمک زیادی به ارز آوری و پیشرفت کشور بکند. این محصول کاربردهای زیادی می تواند داشته باشد که در ادامه سعی میکنیم به ان اشاره کنیم. 

فروش پوست گردو / بزرگترین صادر کننده آن در ایران

مهمترین کشور های خریدار پوست گردو ایرانی

مهمترین کشور های خریدار پوست گردو ایرانی

صادرات پوست گردو از یکی بهترین گزینه‌ها محسوب می‌شود. پوست گردو برای تامین سوخت مورد نیاز شرکت های تولیدی در کشورهایی چون ترکیه کاربرد دارد. به همین دلیل ترکیه یکی از مهمترین کشورهایی است به صورت عمده خریدار پوست گردوی ایرانی می‌باشد. 

حجم صادرات سالانه محصولات گردو اعم از میوه گردو و پوست چوبی گردو به کشور ترکیه قابل توجه است. 

استان آذربایجان با توجه به اینکه از قطب‌های اصلی فرآوری و تولید مغز گردو و پوست گردو محسوب می‌شود از قطب‌های اصلی عرضه و صادرات پوست چوبی این محصول نیز بشمار می‌آید 

از کشورهای دیگری که خرید پوست گردو را از ایران انجام می‌دهند کشور روسیه است، که هر ساله میزان قابل توجهی خشکبار از جمله گردو و پوست گردو به این کشور صادر می‌شودتاجران روسی از طریق خرید و فروش پوست گردو و محصولات دیگر که در ایران از درجه کیفی بالایی برخوردار است، زمینه ی دوستی دو کشور راه هم در کنار تجارت فراهم کرده اند. 

 

خریدار عمده پوست چوبی گردو

خریدار عمده پوست چوبی گردو

وجود یک محصول خوب حاکی از آن است که بازار آن گرم است و مشتاقان زیادی دارد. خرید و فروش پوست گردو، به دلیل بازار داخلی و بازار خارجی، زمینه را برای تجارت پوست گردو هموار کرده است. 

 لازم به ذکر است که در کنار فروش عمده پوست گردو به کشورهایی از قبیل ترکیه، روسیه و… برای این که تعادل حفظ شود و باغداران هم سود خوبی داشته باشند، خریداران عمده‌ای هستند که پوست گردو را به طور مستقیم از باغدار تهیه می کنند و در بازار ایران بفروش می رساند یا از طریق صادرات زمینه ارز آوری به کشور را مهیا میکنند. خریدار عمده پوست چوبی گردو، معمولا به دنبال صادرات است تا بازار داخل. زیرا ایران به دلیل غنی بودن از منابع سوخت فسیلی از این سوخت ها استفاده نمی کند. 

 

قیمت فروش پوست گردو در نمایندگی آن

قیمت فروش پوست گردو در نمایندگی آن

پوست گردو قیمت مشخص و ثابتی ندارد، معمولا قیمت پوست گردو از طریق عرضه و تقاضا مشخص می شود. البته این یک ضعف هست که نه تنها در مورد پوست گردو، بلکه برای بیشتر محصولات کشاورزی صدق می کند. معمولا پوست گردو نمایندگی خاصی ندارد و معمولا توسط واسطه ها از کشاورز خریداری می شود و مقداری در بازار داخل و مقداری به کشور های خریدار آن صادر می شود. کشورهایی مانند ترکیه و روسیه به علت اینکه از پوست سخت گردو به عنوان سوخت استفاده می کنند پوست گردوی ایران را به قیمت بیشتری به نسبت سایر کشورها خریداری می کنند. 

پوست سبز گردو که در خود ایران هم بازار خوبی دارد از قیمت مناسبی برخوردار می باشد. معمولا پوست گردوی سبز اگر در خود ایران مصرف شود، اگرچه در بعد قیمت خریداری شده از کشاورز، ارزانتر تمام می شود و این به نفع کشاورز نیست ولی در نهایت چون در خود ایران فراوری می شود باعث اشتغال جوانان و کمک به رشد صنعت می شود. پس تا جایی که امکان دارد باید جلوی صادرات پوست سبز گردو به صورت خام گرفته شود. 

 

آسان ترین روش خرید پوست گردو در همدان

آسان ترین روش خرید پوست گردو در همدان

 همدان به خصوص شهر تویسرکان قطب تولی گردوی ایران است که تولید پوست گردو در آن رونق بالایی دارد و در رسانه‌ها آن را پایتخت گردوی ایران می‌دانند. فروش عمده پوست گردو و گردو در همدان شغل تقریباً همه‌ی مردم این شهر محسوب می‌شود. علت آن هم این است که اغلب مردم این استان در هر شغلی که باشند، باغدار نیز هستند، به علت این‌ که در تویسرکان همه‌ی مردم درخت گردو دارند و باغدار هستند، کیفیت گردوی آنان عالی است. آسان ترین روش خرید پوست گردو تهیه آن از شهر تویسرکان است که می توان برای خرید گردو و پوست گردو به آنجا رفت و با قیمت‌های مناسب و کیفیت عالی آن را تهیه کرد. 

 
 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید