گردوی من
خانه / پوست گردو / صادرات پوست گردو | تامین کننده آن در کشور

صادرات پوست گردو | تامین کننده آن در کشور

گردو یکی از محصولات بسیار با اهمیت در کشورمان است. تنها از مغز گردو به عنوان خوراکی استفاده نمی شود، بلکه پوست آن را نیز به کار می گیرند و در موارد مختلفی از آن استفاده می نمایند تا جایی که صادرات پوست گردو از سوی تامین کننده آن در کشور، انجام می شود. 

این نشان دهنده ارزش و اهمیت ویژه محصول می باشد. گردو دارای فواید بی شماری است که همین مسئله آن را نزد خریداران محبوب کرده است. گردو فراورده های دیگری هم مانند، روغن و غیره دارد که سودمند می باشد. شرکت های مختلفی در کار تولید این محصول هستند. 

صادرات پوست گردو | تامین کننده آن در کشور

صادرات پوست گردو به کشور های خاورمیانه

صادرات پوست گردو به کشور های خاورمیانهصادرات پوست گردو به کشورهای خاورمیانه را شرکت های مختلفی انجام می دهند. 

بیشتر گروه های بازرگانی متفاوتی می باشند که در این عرصه فعالیت می کنند. آنان پوست گردو صادراتی را که ویژگی ها و کیفیت های خاص خود را دارد، از تولیدی ها خریداری کرده و سپس برای صادرات آماده می سازند. کشورهای مختلفی وجود دارند که متقاضی خرید پوست گردوی ایرانی مرغوب می باشند. 

عمدتاً صادرات به شکل کیسه ای و یا فله ای صورت می گیرد. خرید، فروش و همچنین صادرات این محصول، باعث رونق گرفتن تجارت پوست گردو شده است. 

تامین کننده پوست گردو در کشور

تامین کننده پوست گردو در کشورتامین کننده پوست گردو در کشور، آن را در درجه بندی ها و کیفیت های مختلفی وارد بازار می کنند. 

این تامین کننده ها پوست گردو را به اشکال سالم، نیمه و یا خرد شده به بازار عرضه می نمایند که هر کدام از آنان دارای قیمت های ویژه خود هستند و کارایی های مختلفی دارند. 

بازار پوست گردو به نوعی در اختیار تأمین کننده ها می باشند. آنان قیمت گذاری محصول را انجام می دهند و در همین حال مرغوبیت آن را تعیین می کنند. تامین کنندگان اغلب در بازارهای خرید و فروش این نوع از محصولات فعالیت می کنند. 

عمده فروش پوست گردو

عمده فروش پوست گردوفروش عمده پوست گردو از سوی مراجع گوناگونی صورت می گیرد. این مراجع قیمت عمده پوست گردو را هم اعلام می نمایند و خریداران می توانند با مقایسه کیفیت و قیمت، این محصول را تهیه نمایند. 

عمده فروش ها مشتریان خاص خود را در این زمینه دارند. بیشتر شرکت هایی که در کار تولید انواع داروهای گیاهی هستند و زغال سازی ها، خریدار پوست گردو می باشند. آنان برای خرید کلی به مکان های مختلفی مراجعه می کنند که در پایین بیشتر به آن ها خواهیم پرداخت. 

عمده فروش پوست گردو، آن را در کیفیت های مختلفی عرضه می کند. 

موارد استفاده از پوست گردو

موارد استفاده از پوست گردوموارد استفاده از پوست گردو متفاوت است. برای مثال در طب سنتی از آن بعنوان پاک کننده جرم های دندان، پماد سازی، تولید رنگ موی طبیعی و غیره کار می گیرند. اما عمده مصرفی که پوست گردو دارد، آتش زدن و تبدیل آن به زغال می باشد. 

در این خصوص کارگاه های مختلف زغال سازی وجود دارند که با استفاده از پوست های گردو سالم، بهترین زغال را تولید می کنند. 

بی‌گمان شما هم در مراجعه به فروشگاه های مختلفی که زغال را عرضه می کنند، زغال گردو را شنیده اید، این همان فراورده پوست محصول گردو می باشد. 

از چه مکان هایی می توان پوست گردو را خریداری نمود؟

از چه مکان هایی می توان پوست گردو را خریداری نمود؟پوست گردو را می توان از این مکان ها خریداری کرد: 

  1. بازارهای خرید و فروش انواع ضایعات میوه ای 
  2. کارخانه های بسته بندی و تولید مغز گردو 
  3. فروشگاه های آنلاین 

این ها مراکزی می باشند که می شود به راحتی از آنان پوست گردو را تهیه کرد و مورد استفاده در کارهای مختلفی قرار داد. در این مراکز می توانید با قیمت های متفاوتی پوست گردو را تهیه کنید. هر کدام از مراجع ذکر شده، بر اساس نوع پوست گردو آن را قیمت گذاری می نمایند و عرضه می دارند. می توان از آنان بهترین پوست گردو را با نرخ پایین خریداری کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید