گردوی من
خانه / درخت گردو / درخت گردو خوشه ای | مرکز فروش آن در تهران

درخت گردو خوشه ای | مرکز فروش آن در تهران

گردو بومی آسیای غربی و نواحی هیمالیا می باشد. شش گونه ی مختلف دارد. میوه این درخت در بین میوه های خشک ارزش زیادی دارند. هزینه نگهداری و صادرات آن کم می باشد. درخت گردو خوشه ای عموما تک پایه و با ارتفاع ۱۰تا ۲۵ متر و برگ های آن مرکب از برگ های فرد و بزرگ می باشد.

خرید درخت گردو ی خوشه ای با توجه به نزدیک شدن به فصل کاشت آن رونق بسیاری گرفته است،در اسفند ماه مردم برای خرید نهال گردو خوشه ای اقدام می کنند هم به صورت حضوری هم بصورت اینترنتی.

همچنین برای خرید درخت گردوی خوشه ای می توان به نهالکده بزرگ تهران رفت و در آن جا نهال گردو خریداری کرد.

درخت گردو خوشه ای | مرکز فروش آن در تهران

درخت گردو خوشه ای ارزان قیمت

درخت گردو خوشه ای ارزان قیمتگردو ی خوشه ای از لحاظ اقتصادی مفید و به صرفه است و کشاورزان نیز این امر بر آنها پوشیده نیست و درخت گردو خوشه ای دارای متقاضی زیادی است. به نظر می رسد فروش مستقیم نهال از طریق خود باغ دار انجام شود و مستقیما در باغ خود اقدام به فروش کند، این را هم بدانیم که قیمت گردوها هم مثل سایر محصولات برحسب نوع آن متفاوت می باشد. این گردو ها ازآن جهت که هم دارای مغزی مناسب و خوشمزه و هم از آن جهت که صرفه اقتصادی بالایی دارد نهال آن در میان باغداران گردو قرب و منزلت بالایی دارد.

صادرات درخت گردو خوشه ای به قیمت کارخانه

صادرات درخت گردو خوشه ای به قیمت کارخانهصادرات انواع گردو خوشه ای ازتویسرکان انجام می شود. تویسرکان یکی ازشهرهای استان همدان است و با وجود درخت های گردو خوشه ای بسیار به تولید گردوی مرغوب و فراوان مشهور است به طوری که حدود سی درصد میوه ی گردوی استان در تویسرکان تولید می شود. درختان گردوی تویسرکان بسیار مرتفع هستند و پس از پنج سال بارور خواهند شد و بسیار مرغوب و صادراتی هستند و به این جهت جز صادرات غیرنفتی هستند، می توانند اهرمی قوی  درصادرات استان باشند. این نوع درخت گردو با کیفیت ترین نوع گردو در ایران را دارد و در سطح اول جهان قرار دارد و علاوه بر چوب و میوه اش می تواند در موارد صنعتی و دارویی نیز استفاده شود.

مرکز فروش درخت گردو خوشه ای در ایران

مرکز فروش درخت گردو خوشه ای در ایرانیکی از مراکز فروش نهال درخت گردو در کرج است که مرکز خرید درخت گردو خوشه ای بسیار خوبی است که پراکندگی وسیعی از کوه های کارپاتیان  در اروپای مرکزی تا قفقاز و شمال آسیای صغیر و منچوری داشته است. پخش عمده گردو خوشه ای هم اکنون در اکثر نهالستانها انجام می شود.درخت گردو خوشه ای  جز ارقام زودبارده و درختان پا کوتاه است این رقم گردو سالهاست درایران مورد کشت بوده و مورد علاقه کشاورزان می باشد. تجارت اینترنتی این گردو نیز چندسالیست که درکشور آغاز شده است ومهم ترین علاقه مندی باغداران  آن دراحداث باغات تجاری خوشه ای باردادن این گردو است.

تهیه گردو نیازمند بررسی و شناخت مطمئن ترین بازار فروش میباشد.مرکز فروش درخت گردو خوشه ای می تواند از طریق مشاوران مجرب در این حوزه شرایط را برای داشتن بهترین انتخاب برای مشتریان به ارمغان بیاورد.ضمن اینکه کیفیت بالای خدمات رسانی مشاورین در مراکز فروش غیر قابل چشم پوشی است.

بهترین درخت گردو خوشه ای موجود در کشور

بهترین درخت گردو خوشه ای موجود در کشوربهترین نژادهای درخت گردو خوشه ای درحال حاضر ازارقام زیر هستند: گردو چندلر وبسیاری از خصوصیات آن ازلحاظ بارور بودن جوانه های جانبی، زمان ظهور برگ و دیر برگ وبرداشت محصول شبیه والد خود پدرو میباشد.قدرت رشد درختان چندلر متوسط بوده وبه طور نیمه راست رشد می کنندویک رقم بسیار امید بخش وبرترین رقم تجاری محسوب می شود. گردوی فرانکفت هم به دلیل کیفیت مرغوب مغز وعملکرد زیادوهمچنین پوست نازک بودن به عنوان یکی ازارقام خوب درقسمت های مرکزی کالیفرنیا شناخته شده است که حساسیت بالایی به بیماری بلایت دارد. درباغات تجاری به عنوان گرده زا برای گردوی چندلر و پدرو در ارتفاعات ۱۲۰۰متراستفاده می شود.

قطعا این گزینه ها مناسب برای عرضه درخت گردو خوشه ای و پخش درخت گردو خوشه ای در کشور می باشد.

خرید درخت گردو خوشه ای نصف قیمت

خرید درخت گردو خوشه ای نصف قیمتخرید درخت گردو خوشه ای کاری از نظر اقتصادی مفید است. زیرادارای باروری بوده وبه علاوه درهرخوشه ی آن که به عمل می آید قریب به ده تاپانزده عدد گردو خواهدبود. قیمت خرید آن ازسایر نهال ها بیشتر نیست ودرهمان حدود است امابه طور قطع نمی توان درمورد قیمت آن اظهار نظر کردزیرا همیشه درحال نوسان است. وخرید نهال آن  مقرون بصرفه بوده، اطمینان داشته باشید ازخرید آن پشیمانی عاید شما نمی شودبرای مثال قیمت نهال گردو دماوند ریشه ای تقریبا ۵۰۰۰الی ۱۰۰۰۰تومان میباشد وقیمت نهال گردوی دماوند گلدانی تقریبا ۱۵۰۰۰ تومان می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید درخت گردو تویسرکان | بزرگ ترین بازار فروش درخت میوه در کشور

خرید درخت گردو تویسرکان از بزرگترین بازار فروش درخت میوه در کشور امکان پذیر است. در شهرهای گوناگونی از ایران، انواع درخت میوه به فروش می رسد که می توان بهترین ن

دیدگاهتان را بنویسید