گردوی من
خانه / دستگاه گردو شکن / خرید دستگاه گردو شکن صنعتی | فروش ویژه آن به صورت عمده

خرید دستگاه گردو شکن صنعتی | فروش ویژه آن به صورت عمده

دستگاه های گردو شکن صنعتی، نوعی وسیله اند که با آن مغز گردو را به صورت درسته و سالم و بی آن که خرد شوند، از پوسته جدا می سازد. 

این نوع از دستگاه در دو  نوع نیمه اتوماتیک و تمام اتوماتیک در بازار وجود دارد. برخی از شرکت ها نیز اقدام به تولید آن کرده اند و می شود با مراجعه به مراکز خرید و فروش لوازم صنعتی، هر دو نوع را خریداری کرد. 

خرید دستگاه گردو شکن صنعتی و فروش ویژه آن به صورت عمده، از تولیدکنندگان مقدور می باشد و می توان بهترین گونه آن را تهیه کرد. 

خرید دستگاه گردو شکن صنعتی | فروش ویژه  آن به صورت عمده

قیمت دستگاه گردو شکن صنعتی

قیمت دستگاه گردو شکن صنعتیقیمت دستگاه گردو شکن صنعتی به کارایی و ساخت آن بستگی دارد. انواع دستگاه گردو شکن را می توان در مراکز خرید و فروش پیدا کرد. دستگاه های صنعتی عموماً بزرگ تر هستند و هزینه بیشتری روی ساخت شان شده است. برای به دست آوردن قیمت این نوع از دستگاه می توان به فروشگاه هایی سر زد که در این راستا فعالیت می کنند. آنان قیمت های روز را اعلام می دارند. 

اما در این جا به برخی از قیمت ها روز این دستگاه اشاره می شود: 

  • قیمت دستگاه گردو شکن اتوماتیک: ۴۱۰۰۰۰۰۰ تومان 
  • قیمت دستگاه گردو شکن تمام اتوماتیک: ۹۰۰۰۰۰ تومان 

خرید مستقیم دستگاه گردو شکن از تولید کننده

خرید مستقیم دستگاه گردو شکن از تولید کنندهخرید مستقیم دستگاه گردو شکن از تولید کننده امکان پذیر می باشد. 

برای این کار نیاز است تا به کارخانه هایی مراجعه شود که این نوع از دستگاه را تولید، آماده و به فروش می رسانند. بیشتر تولیدی ها خود نیز راغب هستند تا محصولات شان را به صورت مستقیم به دست خریدار برسانند. 

با این کار، معامله بدون شخص ثالث انجام می شود و می تواند فایده اقتصادی هم برای فروشنده داشته باشد و هم برای کسی که نیاز به دستگاه دارد. این گونه قیمت دستگاه نیز پایین می آید و مصرف کننده با قیمت تمام شد کارخانه، دستگاه را خریداری می کند. 

بزرگترین تولید کنندگان انواع دستگاه گردو شکن در ایران

بزرگترین تولید کنندگان انواع دستگاه گردو شکن در ایرانشرکت های مختلفی هستند که در کار تولید انواع دستگاه گردو شکن در ایران می باشند. این شرکت ها هم برای کاربرد صنعتی و هم خانگی، این دستگاه ها را تولید می کنند. از جمله شرکت های بزرگ در این عرصه می توان به تولیدکننده گردو شکن تبریز و اصفهان اشاره کرد. 

اگر سری به بازار بزنید، فروش دستگاه گردو شکن صنعتی بیشتر با این دو برند گره خورده است. کارخانه ها می کوشند تا بهترین نوع دستگاه را که روزانه می تواند حجم بالایی از گردو را بشکند، تولید و عرضه نمایند. 

فروشنده دستگاه گردوشکن صنعتی ساخت ایران

فروشنده دستگاه گردوشکن صنعتی ساخت ایران فروشنده دستگاه گردو شکن صنعتی ساخت ایران می کوشد تا بهترین نوع این دستگاه را وارد بازار کند و به خریدار عرضه نمایند. 

این فروشنده ها را می توانید با مراجعه به بازار و مرکزهای خرید و فروش انواع دستگاه های صنعتی پیدا کرده و با آنان وارد معامله شوید. اصولاً فروشندگان در کیفیت های مختلفی دستگاه های گردو شکن را ارائه می دهند که هر کدام شان دارای قیمت های خاص خود هستند. اما در کل می شود به با پیشینه ترین و معتبرترین فروشنده سر زد و از آن دستگاه را خریداری کرد. 

فروش ویزه دستگاه گردو شکن صنعتی به صورت عمده

فروش ویزه دستگاه گردو شکن صنعتی به صورت عمدهفروش ویژه دستگاه گردو شکن صنعتی به صورت عمده، از سوی این مراجع انجام می شود: 

  • کارخانه ها: تولیدکنندگان اصلی به شمار می روند و در کار تولید انبوه می باشند. آنان فروشنده عمده به صورت عمده هم هستند. از کارخانه ها می توان بهترین دستگاه را با قیمت پایین خریداری کرد. 
  • نمایندگی ها: بیشتر در بازارهای خرید و فروش می توان آنان را پیدا کرد. این نمایندگی ها نیز فروش ویژه و عمده دستگاه گردو شکن را انجام می دهند. 
  • فروشگاه های عمده فروشی: در مراکز فروش، برخی از فروشگاه ها نیز وجود دارند که این دستگاه را به صورت عمده عرضه می دارند. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی گمار
راه های ارتباطی:
ارتباط با مدیر داخلی: 09127100674
ارتباط با مدیر فروش: 09189514821
شکایات: 09058501433
شماره دفتر تهران: 02144000209
آدرس کانال: gerdoyeman@
واتساپ : کلیک کنید
پست الکترونیکی: info@gerdoyeman.com
پست الکترونیکی: gerdou1368@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت دستگاه گردو شکن اتوماتیک | فروشگاه معتبر آن در کشور

شاید دانستن قیمت دستگاه گردو شکن اتوماتیک و همچنین فروشگاه معتبر آن در کشور برای اشخاصی که در زمینه کشاورزی و همچنین تولید گردو در کشور فعالیت می‌کنند یکی از مو

دیدگاهتان را بنویسید